Run This Town

RUN THIS TOWN | New BTS Photos

22. října 2018 v 11:45 | Claire

Nina na svém instagramu před pár dny sdílela fotografii ze studia, kde pracovala na filmu Run This Town, pravděpodobně něco dabovala. Na obrazovce můžete vidět Nininu postavu Ashley zřejmě při nějakém proslovu. Do galerie jsem nahrála ještě dvě fotky ze zákulisí natáčení filmu, které jsou už starší, ale nějak mi asi vypadly, no spíš jsem si myslela, že z natáčení nejsou, protože jde pouze o Nininy oči, ale z natáčení filmu pochází a já takto mažu svůj restík :D Nina pak ještě na insta stories nahrála dvě videa ze studia, na jednom videu můžete vidět i režiséra filmu Rickyho Tollmana.

image host image host image host
Movie Production > Run This Town (2019) > Behind the Scenes [17 + 3x new]

RUN THIS TOWN | New BTS Photo

26. června 2018 v 12:01 | Claire

Novinky teď zatím nic moc, ale v záloze mám když tak ještě 2-3 články, uvidím, jak je rozdělím :D Dnes tu mám jednu novou fotku ze zákulisí natáčení filmu Run This Town. Ninu na ní zrovna líčí a moc jí to na fotce opět sluší. Už se těším, až se objeví nějaké nové informace k filmu.

image host
Movie Production > Run This Town (2018) > Behind the Scenes [16 + 1x new]

RUN THIS TOWN | Behind the Scenes

6. května 2018 v 13:29 | Claire

Nina včera na svém instagramu sdílela informaci, že skončilo natáčení filmu Run This Town a já tu pro vás mám fotky a videa z natáčení. Film se natáčel ve městě Toronto v Kanadě. Díky jedné fotce a videu víme i jméno Nininy postavy a to je Ashley Pollack. Na fotkách i videiích s Ninou můžete vidět i její herecké kolegy Bena Platta nebo Menu Massouda. Uvidíme, jestli se ještě postupem času objeví nějaké další fotky.

image host image host image host image host
Movie Production > Run This Town (2018) > Behind the Scenes [16x]

Nina Dobrev To Star In ‘Run This Town’

3. dubna 2018 v 11:40 | Claire

Je to asi týden, co jsem vás informovala o Ninině novém projektu. No a dnes vás budu informovat o dalším :D Nině bude totiž účinkovat ve filmu s názvem 'Run This Town'. Žánr filmu je drama a napsal ho a zároveň ho bude i režírovat Ricky Tollman. Společně s Ninou si ve filmu zahrají Ben Platt, Mena Massoud a Damian Lewis.

Drama sleduje příběh mladého novináře (Platt), který píše o skandálech nepředvídatelného politika (Lewis). Jeho asistenti (Massoud a Dobrev) se snaží udržet svého šéfa pro veřejnost nevinného, aby si udrželi práci.

Mám z Niny opravdu velkou radost a už se nemůžu dočkat všech nových projektů. Doufám, že se brzy objeví více informací nebo i fotky z natáčení.
 
 

Reklama