Run This Town

RUN THIS TOWN | New BTS Photo

26. června 2018 v 12:01 | Claire

Novinky teď zatím nic moc, ale v záloze mám když tak ještě 2-3 články, uvidím, jak je rozdělím :D Dnes tu mám jednu novou fotku ze zákulisí natáčení filmu Run This Town. Ninu na ní zrovna líčí a moc jí to na fotce opět sluší. Už se těším, až se objeví nějaké nové informace k filmu.

image host
Movie Production > Run This Town (2018) > Behind the Scenes [16 + 1x new]

RUN THIS TOWN | Behind the Scenes

6. května 2018 v 13:29 | Claire

Nina včera na svém instagramu sdílela informaci, že skončilo natáčení filmu Run This Town a já tu pro vás mám fotky a videa z natáčení. Film se natáčel ve městě Toronto v Kanadě. Díky jedné fotce a videu víme i jméno Nininy postavy a to je Ashley Pollack. Na fotkách i videiích s Ninou můžete vidět i její herecké kolegy Bena Platta nebo Menu Massouda. Uvidíme, jestli se ještě postupem času objeví nějaké další fotky.

image host image host image host image host
Movie Production > Run This Town (2018) > Behind the Scenes [16x]

Nina Dobrev To Star In ‘Run This Town’

3. dubna 2018 v 11:40 | Claire

Je to asi týden, co jsem vás informovala o Ninině novém projektu. No a dnes vás budu informovat o dalším :D Nině bude totiž účinkovat ve filmu s názvem 'Run This Town'. Žánr filmu je drama a napsal ho a zároveň ho bude i režírovat Ricky Tollman. Společně s Ninou si ve filmu zahrají Ben Platt, Mena Massoud a Damian Lewis.

Drama sleduje příběh mladého novináře (Platt), který píše o skandálech nepředvídatelného politika (Lewis). Jeho asistenti (Massoud a Dobrev) se snaží udržet svého šéfa pro veřejnost nevinného, aby si udrželi práci.

Mám z Niny opravdu velkou radost a už se nemůžu dočkat všech nových projektů. Doufám, že se brzy objeví více informací nebo i fotky z natáčení.
 
 

Reklama
Reklama