Reebok

REEBOK | New Photos

27. prosince 2018 v 10:38 | Claire

Stále čekám na informace k těm novým fotkám, abych věděla, kam je zařadit, ale pořád se nic neobjevilo, tak se to stále snažím zaplnit fotkami, co mám v záloze, ale ty už mi docházejí :D Dnes tu mám tedy dvě nové fotky pro Reebok. Jedna je z toho letošního prvního photoshootu a druhá je ta z toho nejnovějšího, který nám představuje novou sportovní podprsenku Pure Move Bra. Pak se ještě objevilo video, na kterém Nina tančí/cvičí. Nevím, jestli to je reklama, nebo jen takové video pro zpestření :D Bohužel je ale bez zvuku.

image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Photoshoot #1 [15 + 1x new]

image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Photoshoot #3 [3 + 1x new]

REEBOK | Photoshoot #3

10. prosince 2018 v 10:12 | Claire

Dnes se podíváme na nové fotky pro sportovní značku Reebok. Objevily se totiž tři nové fotografie, na kterých je představena nová sportovní podprsenka Pure Move Bra. Všechny tři fotografie jsou opět povedené, Nina na nich vypadá skvěle.

image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Photoshoot #3 [3x]

REEBOK | New Photo

23. listopadu 2018 v 10:29 | Claire

Omlouvám se za tu měnší aktivitu, ale jak jsem psala, tak jsem neměla na blog moc náladu. Ze školy vždy přijedu unavená a nic se mi nechce :D O víkendu vám to ale vynahradím. Taky bych vám chtěla oznámit, že Nina oficiálně dotočila první sérii seriálu Fam! Jsem opravdu zvědavá na výsledek a těším se, až se to bude vysílat a hlavně, až to budu přidávat! Dnes ale přidávám novou fotku pro značku Reebok, která je pro kolekci oblečení s technologií Thermowarm. Fotografie je focená ve stejném stylo jako předchozí čtyři fotografie, které si můžete připomenout v galerii.

image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Photoshoot #2 [4 + 1x new]

Reebok x Les Mills BODYJAM: New BTS Photos

21. listopadu 2018 v 10:24 | Claire

Vůbec teď nějak nemám náladu něco přidávat na blog, ale aspoň jsem se dokopala přidat tento krátký článek a starší fotky, které už mám v počítači delší dobu a nebyl na ně čas, tak je využiju teď, když potřebuju narychlo něco přidat, aby to tu nestálo :D Mám tu tedy dvě "nové" fotky z natáčení tanečního workoutu Reebok x Les Mills BODYJAM. Nina je na fotkách se svými stylisty a osobní trenérkou. Na celý workout se můžete kouknout, případně si ho i vyzkoušet, ZDE.

image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Behind the Scenes > Reebok x Les Mills BODYJAM [10 + 2x new]

REEBOK | Photoshoot #2

3. listopadu 2018 v 10:51 | Claire

Už dlouho jsme tu neměli něco se sportovní značkou Reebok, které je Nina tváří. Objevily se totiž úplně zbrusu nové fotografie, které nám představují novou speciální kolekci oblečení s technologií Thermowarm, která zajišťuje, aby pokožka zůstala v chladných klimatických podmínkách teplá a suchá. Zatím jsou na světě čtyři fotografie a Nina na nich na sobě má sportovní podprsenku, bílou mikinu a zřejmě legíny s pruhy po stranách. Fotky jsou dle mého názoru nádherné a jedny z nejpovedenějších, jaké kdy Nina pro Reebok nafotila. Navíc jí to na fotkách fakt hrozně sluší.

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Photoshoot #2 [4x]

DANCE #LIKENINA | 40 minute Reebok x Les Mills BODYJAM workout

1. října 2018 v 12:34 | Claire
K mému překvapení Reebok x Les Mills BODYJAM vyšel o pár dní dřív, takže jsem ho stihla přednastavit před mým odjezdem na kolej, ale vy ho tu vidíte v den, kdy měl být původně zveřejněn. Nakonec je tam 11 písniček z původně zveřejněnžch devíti. Musím říct, že to vypadá celkem náročně a nechápu, že to zvládli bez přestávky, ale zase to vypadá jako zábava a určitě bych to ráda někdy vyzkoušela :D

Reebok x Les Mills BODYJAM: New Photos + Spot

26. září 2018 v 12:18 | Claire

Dnes se zase vrátíme k Reebok x Les Mills BODYJAMU, jelikož se objevilo několik nových fotografií a nový spot. Navíc za týden už by se celý taneční workout měl objevit. Nové fotky jsou čtyři a zase skvěle zachycují tu taneční atmosféru, na jedné fotce je tedy celý taneční tým.

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Reebok x Les Mills BODYJAM [10 + 4x new]

REEBOK | New Photos

21. září 2018 v 11:29 | Claire

Dnes se zase vrátíme ke značce Reebok, tentokrát ale necháme Bodyjam stranou :D. Jelikož je Nina jejich ambasadorkou, tak fotí různé kampaně pro jejich sportovní oblečení. Několik fotek už jsem vám letos přidávala a jelikož se objevují další, tak právě ty tu pro vás dnes mám. Přidávám tedy šest nových fotek, na jedné je tedy Nina označená, jelikož je z instagramu, ale i tak jsem jí přidala. Samozřejmě hned jak se objeví bez označení, tak jí přidám. Jak už jsem psala u předchozích fotek, tak se mi tato kolekce líbí, hlavně ty mramorové legíny.

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Photoshoot #1 [9 + 6x new]

Reebok x Les Mills BODYJAM: Update

19. září 2018 v 10:27 | Claire

Mám tu další článek týkající se Bodyjamu, neboli tanečního workoutu, jehož vydání se pomalu ale jistě blíží. Objevilo se totiž několik dalších fotografií z toho photoshootu, který zachytil taneční pohyby, bohužel ale nejsou moc kvalitní. Dále se objevily tři fotky z natáčení, a pak jsem ještě nahrála takové ty plakátky s hashtagem Dance #LIKENINA. A jelikož bylo pondělí, tak Reebok zase vypustil další video, ve kterém nám Nina představila jeden taneční krok z workoutu.

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Reebok x Les Mills BODYJAM [5 + 5x new]

image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Behind the Scenes > Reebok x Les Mills BODYJAM [7 + 3x new]

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Reebok x Les Mills BODYJAM Posters [4x]

Reebok x Les Mills BODYJAM: Spots + Playlist

11. září 2018 v 12:03 | Claire

Každý týden vychází taková menší upoutávka na Reebok x Les Mills BODYJAM. Už vyšly dvě, které vám teď přidávám. První je taková všeobecná a vyzývá nás hlavně, abychom se přihlásili na TUTO adresu. Druhá upoutávka se pak zaměřuje na hudbu a Nina v ní zmiňuje svou nejoblíbenější písničku z playlistu z BODYJAMU, kterou je píseň Machine od Bishu feat. Mister Blonde. Když už jsme u playlistu, tak ten už je právě na světě, takže pokud byste se na něj chtěli podívat, tak ho najdete na Spotify pod názvem Dance #LIKENINA. Celkem je tam 9 písniček. Pokud nemáte účet na Spotify, tak ty písničky máte vypsané tady.

1. Slippy & Goja - Monster (feat. Panther)
2. Candyland & Ricci - Touch Me
3. Pegboard Nerds & Spyker - Extraordinary (feat. Elizaveta)
4. Soulji - Murder
5. Bishu - Machine (feat. Mister Blonde)
6. Reach - Bollywood Stunna
7. Aero Chor - 4U
8. Vicetone - Apex
9. Conro - All Me

Reebok x Les Mills BODYJAM: New Photos

31. srpna 2018 v 10:38 | Claire

Před pár dny jsem vám přidávala tři nové fotky ze zákulisí natáčení tanečního workoutu Reebok x Les Mills BODYJAM, no a hned na to se objevily dvě nové fotky, které spadají do takového oficiálního photoshootu, který vznikl během natáčení a zachycuje různé taneční pohyby. Je to v podstatě na ten stejný způsob jako ten půl hodinový workout, který Nina natáčela loni. Všechny informace o tomto tanečním workoutu jsem vám už několikrát psala, ale pro připomenutí: Nina ve spolupráci s Reebok a Les Mills natočila taneční workout, který vyjde letos v říjnu. Pokud byste chtěli sledovat Ninu, použité pohyby a videa z natáčení a zajímala by vás hudba, co byla použita ve workoutu, tak se můžete zdarma zaregostrovat na TÉTO adrese.

image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Reebok x Les Mills BODYJAM [3 + 2x new]

Reebok x Les Mills BODYJAM: New BTS Photos

27. srpna 2018 v 11:00 | Claire

Asi před měsícem jsem vás informovala o tom, že Nina ve spolupráci s Reebok a Les Mills natočila taneční workout, který vyjde letos v říjnu. Pokud byste chtěli sledovat Ninu, použité pohyby a videa z natáčení a zajímala by vás hudba, co byla použita ve workoutu, tak se můžete zdarma zaregostrovat na TÉTO adrese. Dnes tu pro vás tedy mám tři nové fotky z natáčení. Nina na nich vypadá skvěle, líbí se mi její outfit.

image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Behind the Scenes > Reebok x Les Mills BODYJAM [4 + 3x new]

REEBOK | New Photos

24. srpna 2018 v 11:06 | Claire

Než začnu psát o nových fotkách, tak vám chci oznámit, že zítra brzny ráno odjíždím na dovču. Jako správná česká rodina jedeme do Chorvatska, ale já už dlouho u moře nebyla, tak se těším, netěším se ale na tu dlouhou cestu autem :D Přemýšlím, že přednastavím nějaké články, ale to se mi moc nechce, navíc tam je wifi, takže snad večer bude vždycky čas zkouknout, co je nového a popřípadě to přidat, když tak mám v počítači pořád několik fotek na přidání. Netuším ale, jak se mi bude chtít obíhat, takže mě když tak omluvte :D Teď už ale k aktuálnímu článku. Objevily se tři nové fotky z nové kampaně pro sportovní značku Reebok, se kterou Nina spolupracuje od minulého roku. Trošku jsem to i poupravila v galerii, aby bylo jasné, z jakého roku různé kampaně jsou.

image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Photoshoot #1 [6 + 3x new]

REEBOK | New Campaign: Behind the Scenes

16. srpna 2018 v 11:09 | Claire

Po nějaké té době tu zase máme něco pro značku Reebok. Před pár dny se na sociálních sítích objevilo několik fotografií ze zákulisí focení nové kampaně, ale bohužel přesně nevím, o co půjde. Nejspíše půjde o photoshoot a možná i video a rozhovor, uvidíme. Každopádně se těším na výsledek. Líbí se mi ty fotky u těch graffitů a také se mi na Nině hrozně líbí to vínové tílko a i ten účes. Na jedné fotce je i s profesionálním boxerem Hino Ehikhamenorem.

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > Behind the Scenes > Unknown Campaign [32x]

Reebok x Les Mills BODYJAM Photoshoot + BTS

19. července 2018 v 11:38 | Claire

Dnes tu mám další skvělou novinku! Před pár dny se začaly objevovat osobky s informací, že Nina fotí další photoshoot. Jenže dál přibývaly fotky a hlavně videa, které nám prozradily, že Nina opět spojila síly se značkou Reebok a Les Mills a natočila taneční workout. Nina kromě focení photoshootů s touto kolaborací točila i cardio cvičení, na které se můžete kouknout a klidně ho i vyzkoušet ZDE. Tentokrát se bude jednat o taneční workout, takže to bude asi pro řadu z nás příjemnější způsob, jak se trochu protáhnout :D Workout video vyjde sice až v říjnu, ale pokud byste chtěli sledovat Ninu, použité pohyby a videa z natáčení a zajímala by vás hudba, co byla použita ve workoutu, tak se můžete zdarma zaregostrovat na TÉTO adrese. Já zatím přidávám tři oficiální fotky, pár fotek z natáčení a samozřejmě nechybí ani videa, na kterých můžete alespoň trochu vidět, jak se bude tancovat :D

image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > Reebok x Les Mills BODYJAM [3x]

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > Behind the Scenes > Reebok x Les Mills BODYJAM [4x]

REEBOK | Photoshoot #6

17. července 2018 v 8:09 | Claire

Před pár dny jsem vám psala, že se objevily nové fotky pro Reebok, jen byly ve špatné kvalitě a já čekala, jestli se neobjeví v lepší. A s radostí vám můžu sdělit, že jsme se dočkali! :D Zatím se objevilo šest fotek a já věřím, že nám budou postupně přibývat. Všechny fotky jsou hrozně povedené a líbí se mi i ta nová kolekce, hlavně ty třičtvrteční legíny, které má Nina na třetí a čtvrté fotce v galerii. Navíc jí to na těch fotkách fakt sekne :D

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > Photoshoot #6 [6x]

REEBOK | Official Photoshoots

4. června 2018 v 8:56 | Claire

Zatím se neobjevily nějaké extra novinky, ale neustále se průběžně objevují nové fotky z kampaně pro sportovní značku Reebok. Nina je ambasadorkou této značky od minulého roku. No a tak jsem se rozhodla, že rovnou postahuju všechny fotky a přidám je, protože v rámci doplňování galerie bych to stejně musela udělat, takže to aspoň takhle zúžitkuju, aby to tady nestálo :D Celkem jsem teda nahrála šest alb a moje nejoblíbenější je hned to první, protože ty fotky jsou fantastické. Samozřejmě i ostatní fotky jsou skvělé, ale tyhle jsou prostě TOP :D Poslední album se potom týká tréninku s Les Mills, toto video jsem vám kdysi přidávala.

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > Photoshoot #1 [39x]

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > Photoshoot #2 [5x]

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > Photoshoot #3 [9x]

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > Photoshoot #4 [21x]

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > Photoshoot #5 [17x]

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > Reebok x Les Mills Training [27x]
 
 

Reklama