Dog Days

DOG DAYS | New Movie Still

Neděle v 9:14 | Claire

Dnes se zase vrátíme k filmu Dog Days. Objevila se totiž nová, naprosto nádherná, stillska. Tentokrát je na ní Nina sama a strašně jí to na ní sluší. Připomínám, že premiéra filmu je 10. srpna, takže doufám, že se Nina na některé premiéře objeví, ale myslím, že si to ujít nenechá :D

image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Stills [1 + 1x new]

DOG DAYS | Official Trailer #2

Čtvrtek v 13:44 | Claire
Objevil se nový trailer k filmu Dog Days, na který se můžeme těšit již 10. srpna. V traileru jsou úplně jiné (až na některé výjimky) scénky, než v tom prvním traileru. I Nina je tam víc vidět, za což jsem ráda :D Vypadá to, že to bude taková oddychová komedie a už se na film moc těším :)

DOG DAYS | Behind the Scenes + On the Set

12. června 2018 v 12:37 | Claire

Mám tu další nával fotek týkajících se filmu Dog Days. Tentokrát se jedná o fotky ze zákulisí natáčení, kterých se objevilo celkem 22. Na některých fotkách jsou s Ninou kolegové z filmu: Tone Bell, Finn Wolfhard nebo Jessica Lowe. Dále jsem nahrála i fotky z 13. října 2017, kdy paparazzi zachytili Ninu na natáčení filmu v Los Angeles, kdy zrovna točila dvě filmové scény, jednu s Tone Bellem.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Behind the Scenes [22x]

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > On the Set > October 13, 2017 - In Los Angeles [35x]

DOG DAYS | Trailer Screencaptures

10. června 2018 v 11:26 | Claire

Jelikož se blíží premiéra filmu Dog Days a teď nemám žádnou novinku na přidání, tak jsem se rozhodla, že budu přidávat fotky týkající se filmu Dog Days, které mi chybí v galerii. Moc fotek to sice nebude, ale aspoň to tu nebude stát :D Jako první tu mám screencapy z traileru, takže si aspoň můžete Ninu lépe prohlédnout :D Musím říct, že se mi moc líbí outfity, které na sobě má.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Trailer Screencaptures [124x]

DOG DAYS | Official Trailer

10. května 2018 v 17:40 | Claire
Po jedné stillsce a plakátech tu máme oficiální trailer k novému filmu Niny s názvem Dog Days! Musím říct, že to není zrovna typ filmu, na které se běžně koukám, ale kvůli Nině tomu dám šanci :D Nina je v traileru vidět v pár scénkách, například i s Tone Bellem, se kterým hraje i v pilotu seriálu Fam. Dále v traileru můžete vidět i Vanessu Hudgens, Evu Longoriu nebo Finna Wolfharda. Premiéra filmu je tedy 10. srpna. Myslím, že tenhle film je jako stvořený pro pejskaře :D

DOG DAYS | Posters

29. dubna 2018 v 10:58 | Claire

Objevily se čtyři plakáty k filmu Dog Days. Nina na plakátech sice není, ale zato jsou na nich roztomilí pejsci :D Ve filmu se s Ninou objeví hvězdy jako Vanessa Hudgens, Eva Longoria nebo vycházející hvězda z fenoménu Stranger Things Finn Wolfhard. Jak už jsem jednou psala, tak premiéra filmu je 10. srpna.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Posters [4x]

DOG DAYS | First Movie Still

13. dubna 2018 v 17:59 | Claire

Ahojky, předem se omlouvám, že jsem tu týden nebyla, ale nějak to teď nedávám :D V následujících dnech (týdnech) to asi nebude jiné. Tento týden mě čekají čtyři testy ve třech dnech a další týden zatím vypadá stejně :D Do toho mi pak v květnu začnou praxe, ale to by už měl být klídek, a začnu se připravovat na zkoušky. Snad se to nějak zvládne. S Ninou se toho moc neobjevilo. V současné době natáčí střídavě Run This Town a Fan a už se objevily i fotky ze setu, které vám samozřejmě přidám, budu se snažit co nejdříve. Dnes se ale objevila první stillska k filmu Dog Days, ve kterém Nina ztvárnila roli Elizabeth. Na fotce je se svým hereckým kolegou Tone Bellem. Už je i známé datum premiéry filmu. Na film se tedy můžeme těšit 10. srpna 2018!

image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Stills [1x]
 
 

Reklama