Dog Days

DOG DAYS | New Behind the Scenes Photos

24. října 2018 v 11:11 | Claire

Dnes se ještě na chvíli vrátíme k filmu Dog Days, který měl svou premiéru již 8. srpna letošního roku. Objevily se totiž dvě nové fotky z natáčení filmu. Nina je na nich se svými hereckými kolegy Tone Bellem a Toks Olagundoye. Schválně se zeptám, jestli jste už někdo viděl film, já totiž ještě ne, ale ráda bych to zkoukla co nejdříve, bohužel teď není moc čas.

image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Behind the Scenes [26 + 2x new]

DOG DAYS | New Movie Posters

28. srpna 2018 v 11:28 | Claire

Dnes jsem byla líná cokoliv ukládat, tak tu mám ještě dodatek k filmu Dog Days. Objevily se totiž takové čtyři plakátky, které si už nějaký ten pátek škudlím v notebooku. První je vlastně takový plakát, který nás informoval o tom, jaké show Nina navštíví v rámci propagace filmu, ale i tak jsem to nahrála. Pak plakátek o psím rande a na dalším je názor jednoho diváka na film. A nakonec plakát, který oznamuje španělskou premiéru filmu, která se koná 7. záři.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Posters [8 + 4x new]

DOG DAYS | New Behind the Scenes Photos

25. srpna 2018 v 11:19 | Claire

Tento článek je přednastavený, jelikož jsem momentálně na dlouhé cestě :D V rámci premiéry filmu Dog Days, která se konala 8. srpna, přidalo pár lidí, kteří si ve filmu stříhli menší role, fotky z natáčení právě s Ninou, například Arielle Vandenberg, která je kamarádkou Niny. Celkem se tedy objevily čtyři nové fotky.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Behind the Scenes [22 + 4x new]

DOG DAYS | New Still, Poster, Clip, Interview

5. srpna 2018 v 11:09 | Claire

S blížící se premiérou filmu Dog Days, která je v USA již 8. srpna, se objevují stále nové promo materiály. Jako první tu mám novou stillsku, na které je Ninina postava Elizabeth společně s Jimmym, kterého hraje Tone Bell. Dále se objevil jeden nový plakátek, na kterém je Nina překvapivě se svým pejskem Maverick, která se ale ve filmu také objeví. Objevil se také nový klip, na kterém si Elizabeth (Nina) a Jimmy (Tone) vyrazili na dvojité rande se svými pejsky. Klip jsem ale našla jen na isntagramu, tak jsem ho stáhla a nahrála na youtube. K tomu jsem udělala i screencapy. Jako poslední tu mám ještě jeden rozhovor, kde Nina mluví o své postavě, o práci s Tone Bellem nebo režisérem Kenem Marino, o dalších příbězích ve filmu, o tom jaké to je mít psa, o natáčení v Los Angeles a o tom, jak fanoušci reagují na film. Nevím, jak vy, ale já už se na film hrozně těším.

image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Stills [2 + 1x new]

image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Posters [7 + 1x new]

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Dog Double Date Clip Screencaptures [175x]

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Dog Days - Nina Dobrev Interview Screencaptures [482x]


DOG DAYS | Meet Elizabeth Spot

25. července 2018 v 12:33 | Claire

Tak konečně jsem na blog přidala všechny projekty, které mi ještě chyběly :D Dnešek zakončuji tímto článek týkající se filmu Dog Days. Na oficiálním instagramovém účtu filmu Dog Days se začínají objevovat takové krátké spoty o jednotlivých postavách. Tady opět můžeme o trochu více poznat Nininu postavu Elizabeth. Udělala jsem i screencapy, jenže jak je video z instagramu, tak je to nekvalitní. Video jsem nahrála i na youtube, tak se určitě podívejte, jsou tam opět nové scénky.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Meet Elizabeth Spot Screencaptures [95x]

DOG DAYS | New Movie Posters

15. července 2018 v 10:26 | Claire

Objevily se dva nové plakáty k filmu Dog Days. Na tom prvním už konečně můžeme vidět i Nininu postavu Elizabeth s Jimmym, kterého hraje Tone Bell. Druhý plakát je vlastně spíš taková vysvětlivka kdo je kdo a jak jsou postavy propojeny. Ninina postava Elizabeth je popsána jako stálice ranních zpráv, která má smůlu, ale velké srdce. Její pejsek se jmenuje Sam, který se cítí trochu mrzutě. No a jak už vám asi došlo, tak její postava bude mát románek s Jimmym. Přidala jsem jen část s Ninou, ale pokud chcete vidět i ostatní části s postavami, tak je najdete na oficiálním instagramu filmu @dogdaysthefilm. Objevily se také nové fotky pro Reebok, ale jsou ve špatné kvalitě, tak pořád čekám, jestli se neobjeví v lepší. Pokud ne, tak je přidám v té špatné :/

image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Posters [5 + 2x new]

DOG DAYS | New Movie Poster

1. července 2018 v 10:25 | Claire

Ještě než přidám osobky za červen, tak tu mám jeden nový plakát k filmu Dog Days. Na plakátu je tentokrát i kromě pejsků pár hlavních představitelů, i když jen do půlky těla :D Nina je v těch červených šatech :D

image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Posters [4 + 1x new]

DOG DAYS | Trailer #2 Screencaptures

24. června 2018 v 12:18 | Claire

Ahojky, dneska žádné zavrátné novinky nepřináším, tak aslespoň přidávám screencapy druhého traileru k filmu Dog Days. Jak už jsem psala k traileru, tak Nina tam má spoustu nových scének. Vypadá to, že její postava Elizabeth je povoláním moderátorka. Nině to tam moc sluší, tak si užijte fotky :)

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Trailer #2 Screencaptures [178x]

DOG DAYS | New Movie Still

17. června 2018 v 9:14 | Claire

Dnes se zase vrátíme k filmu Dog Days. Objevila se totiž nová, naprosto nádherná, stillska. Tentokrát je na ní Nina sama a strašně jí to na ní sluší. Připomínám, že premiéra filmu je 10. srpna, takže doufám, že se Nina na některé premiéře objeví, ale myslím, že si to ujít nenechá :D

image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Stills [1 + 1x new]

DOG DAYS | Official Trailer #2

14. června 2018 v 13:44 | Claire
Objevil se nový trailer k filmu Dog Days, na který se můžeme těšit již 10. srpna. V traileru jsou úplně jiné (až na některé výjimky) scénky, než v tom prvním traileru. I Nina je tam víc vidět, za což jsem ráda :D Vypadá to, že to bude taková oddychová komedie a už se na film moc těším :)

DOG DAYS | Behind the Scenes + On the Set

12. června 2018 v 12:37 | Claire

Mám tu další nával fotek týkajících se filmu Dog Days. Tentokrát se jedná o fotky ze zákulisí natáčení, kterých se objevilo celkem 22. Na některých fotkách jsou s Ninou kolegové z filmu: Tone Bell, Finn Wolfhard nebo Jessica Lowe. Dále jsem nahrála i fotky z 13. října 2017, kdy paparazzi zachytili Ninu na natáčení filmu v Los Angeles, kdy zrovna točila dvě filmové scény, jednu s Tone Bellem.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Behind the Scenes [22x]

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > On the Set > October 13, 2017 - In Los Angeles [35x]

DOG DAYS | Trailer Screencaptures

10. června 2018 v 11:26 | Claire

Jelikož se blíží premiéra filmu Dog Days a teď nemám žádnou novinku na přidání, tak jsem se rozhodla, že budu přidávat fotky týkající se filmu Dog Days, které mi chybí v galerii. Moc fotek to sice nebude, ale aspoň to tu nebude stát :D Jako první tu mám screencapy z traileru, takže si aspoň můžete Ninu lépe prohlédnout :D Musím říct, že se mi moc líbí outfity, které na sobě má.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Trailer Screencaptures [124x]

DOG DAYS | Official Trailer

10. května 2018 v 17:40 | Claire
Po jedné stillsce a plakátech tu máme oficiální trailer k novému filmu Niny s názvem Dog Days! Musím říct, že to není zrovna typ filmu, na které se běžně koukám, ale kvůli Nině tomu dám šanci :D Nina je v traileru vidět v pár scénkách, například i s Tone Bellem, se kterým hraje i v pilotu seriálu Fam. Dále v traileru můžete vidět i Vanessu Hudgens, Evu Longoriu nebo Finna Wolfharda. Premiéra filmu je tedy 10. srpna. Myslím, že tenhle film je jako stvořený pro pejskaře :D

DOG DAYS | Posters

29. dubna 2018 v 10:58 | Claire

Objevily se čtyři plakáty k filmu Dog Days. Nina na plakátech sice není, ale zato jsou na nich roztomilí pejsci :D Ve filmu se s Ninou objeví hvězdy jako Vanessa Hudgens, Eva Longoria nebo vycházející hvězda z fenoménu Stranger Things Finn Wolfhard. Jak už jsem jednou psala, tak premiéra filmu je 10. srpna.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Posters [4x]

DOG DAYS | First Movie Still

13. dubna 2018 v 17:59 | Claire

Ahojky, předem se omlouvám, že jsem tu týden nebyla, ale nějak to teď nedávám :D V následujících dnech (týdnech) to asi nebude jiné. Tento týden mě čekají čtyři testy ve třech dnech a další týden zatím vypadá stejně :D Do toho mi pak v květnu začnou praxe, ale to by už měl být klídek, a začnu se připravovat na zkoušky. Snad se to nějak zvládne. S Ninou se toho moc neobjevilo. V současné době natáčí střídavě Run This Town a Fan a už se objevily i fotky ze setu, které vám samozřejmě přidám, budu se snažit co nejdříve. Dnes se ale objevila první stillska k filmu Dog Days, ve kterém Nina ztvárnila roli Elizabeth. Na fotce je se svým hereckým kolegou Tone Bellem. Už je i známé datum premiéry filmu. Na film se tedy můžeme těšit 10. srpna 2018!

image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Stills [1x]
 
 

Reklama