Září 2018

Charles de Gaulle Airport in Paris, France [September 28]

30. září 2018 v 12:51 | Claire |  Gallery Update

Nemůžu tomu uvěřit, ale dnes mi končí prázdniny :D Musím říct, že se mi do školy vůbec nechce, a ještě víc se mi nechce na kolej :D Navíc kromě jednoho dne budu dojíždět do školy do Prahy, protože máme většinu výuky v nemocnicích a máme tam i praxi. Z toho jeden den budu muset vstávat v naprosto hříšný čas, protože je ta nemocnice na druhým konci Prahy, no už mám z toho hrůzu :D Navíc mi ještě nepřišel e-mail o zaplacení internetu na koleji, takže jestli tam budu bez wifi, tak nevím, jak si budu zjišťovat autobusy a informace o škole a praxích, takže to mě taky děsí. Takže ani nevím, kdy se tady objevím. No nic, teď už ke článku. Nina se hned po skončení akce "Donate in Sweat", kterou pořádala společně se značkou Reebok v New Yorku vydala do Paříže. Mám tu tedy dnes fotky z 28. září z letiště Charles de Gaulle v Paříži, kde Ninu potkalo hned několik fanoušků. Celkem se objevilo sedm fotek s fanoušky a tak jsem to dala do samostatného článku. Musím říct, že co tak postupně ukládám fotky z Paříže, tak Ninu potkává celkem dost fanoušků, tak je do galerie pak možná rozdělím do dvou složek, zvlášť na Nininy fotky z výletu a zvlášť na fotky s fanoušky, ještě uvidím.

image host image host image host image host


Nina Dobrev Hosts "Donate in Sweat" Reebok Event in New York City [September 27]

29. září 2018 v 12:24 | Claire |  Gallery Update

27. září se v New Yorku konala charitativní akce s názvem "Donate in Sweat", kterou pořádala Nina společně se značkou Reebok a Les Mills. Za každou ženu, která se této události zúčastnila, Reebok daroval 100 dolarů nadacím Women's Strength Coalition a Movemeant Foundation. Nina zde také představila tričko, která pomáhala navrhnout. Nina ho měla na sobě na tom panelu a nese název "Confidence has no competition." Na konci celé akce si pak Nina a všechny zúčastněné zatančily Bodyjam, který vyjde už 1. října.

image host image host image host image host

image host image host image host image host


Nina Dobrev on the Workout That Makes Her Feel the Most Badass | InStyle

28. září 2018 v 15:53 | Claire |  Videos
Pamatujete, jak jsem vám přidávala fotky z focení pro novou zatím neznámou kampaň pro Reebok? No tak se ukázalo, že Nina dělala rozhovor pro InStyle, který včera vyšel a nyní vám ho přidávám. Nina v něm mluví o svém nejoblíbenějším cvičení, což je boxování a že se při něm cítí "drsně" :D. Dále o tom, jak jí podporují její nejbližší přítelkyně jako Riawna Capri a Lane Cheek, které jsou i ve videu a samozřejmě i maminka. Nina také mluví o tom, že když byla mladší, tak chtěla být pořád perfektní a že později si uvědomila, že to není reálné, že každý má chyby. No a nakonec mluví celkově o cvičení a že je lepší cvičit s kamarádkou, že jí to motivuje. Určitě se na video podívejte, protože je úžasné. Já jsem rovnou udělala i screencapy, protože ty záběry jsou naprosto božské.

image host image host image host image host

Dessert First - Table Read

27. září 2018 v 13:56 | Claire |  Gallery Update

Nick Jonas uspořádal na své 26. narozeniny trošku zvláštní večírek. Do restaurace Chateau Marmont pozval několik producentů a herců ke čtení scénáře své první dramatické hry s názvem "Dessert First", kterou začal psát před rokem na natáčení filmu "Jumanji: Welcome to the Jungle". Mezi pozvanými na čtení scénáře hry byla Nina, dále pak čerstvý vítěz Emmy Darren Criss, Omar Miller ("Ballers"), Molly Shannon ("SNL"), Killian Donnelly (Broadway's "Kinky Boots"), Damian O'Hare ("Pirates of the Caribbean"), Lola Kelly ("Stoneheart"), Kevin Covert a Rebecca Kitt. Že by se nám tedy Nina dala na divadlo? No uvidíme, co z toho projektu nakonec vznikne.

image host
Other Projects > 2018 | Dessert First [1x]

Reebok x Les Mills BODYJAM: New Photos + Spot

26. září 2018 v 12:18 | Claire |  Reebok

Dnes se zase vrátíme k Reebok x Les Mills BODYJAMU, jelikož se objevilo několik nových fotografií a nový spot. Navíc za týden už by se celý taneční workout měl objevit. Nové fotky jsou čtyři a zase skvěle zachycují tu taneční atmosféru, na jedné fotce je tedy celý taneční tým.

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Reebok x Les Mills BODYJAM [10 + 4x new]


Taylor Swift's Reputation Stadium Tour in New Orleans, Louisiana [September 22]

25. září 2018 v 13:45 | Claire |  Gallery Update

A teď už důvod, proč Nina s Ruby vyrazily do New Orleans. 22. září se tam totiž konal koncert Taylor Swift v rámci jejího Reputation Tour. Mám tady pár fotek z koncertu. Někomu se podařilo vyfotit Ninu s Ruby na koncertu, ale ta fotka je dost nekvalitní. Potom se dvěma fanynkám poštěstilo a vyfotily se s Ninou. Nina na svůj instagram přidala fotky z koncertu, na které můžeme vidět stejnou bundičkou, jakou měla na letišti. No a nakonec tu mám tři fotky z backstage, kdy se holky potkaly s Taylor. A samozřejmě nechybí ani videa, která přidala hlavně Ruby.

image host image host image host image host


At the LAX Airport with Ruby Rose [September 21]

24. září 2018 v 12:20 | Claire |  Gallery Update

Dneska tu mám nové candids fotky z 21. září, kdy byla Nina spatřena na letišti v Los Angeles se svou kamarádkou Ruby Rose. Společně mířily do New Orleans. Za jakým účelem se dozvíte v dalším článkem :D Nina na sobě měla černé tričko, černou koženou bundu s různými cvočky a nápisem Superwoman značky Rebecca Minkoff, džíny, sluneční brýle a na zádech batůžek.

image host image host image host image host

Gallery Update #3

22. září 2018 v 11:53 | Claire |  Gallery Update

Dnes jsem se rozhodla přidat zase takové to menší shrnutí několika fotek, které nechci přidávat po jednotlivých článcích. Některé fotky už tu mám dlouho a myslím si, že už je načase je přidat. Mám připravený ještě jeden takový článek, který taky nejspíš brzy přidám. Před pár dny jsem objevila fotky ze 7. ledna, které mi musely úplně vypadnout. Mám tu tedy jednu fotku z After Party po předávání cen Zlátých Glóbů, kterou pořádal magazín InStyle a společnost Warner Bros. Fotka je z uvnitř akce a Nina je na ní s Julianne Hough. Pak tu mám dvě fotky z After Party, kterou pořádala společnost Netflix. Dále tu mám dvě fotky s DJem Zeddem a jednu fotku s fanynkou z 15. června, kdy se konal festival BLI Summer Jam. Dále se objevilo sedm fotek z oslavy narozenin Vina Diesela, která se konala v červenci v Dominikánské republice, většina fotek jsou ale selfíčka Niny a Vina. Nakonec se objevily čtyři nové fotky ze svatby Nininých přátel Willa Malnatiho a Alissy Barkarson, která se též konala v červenci.

image host

image host image host

image host image host
Public Appearances > 2018 > June 15 - BLI Summer Jam 2018 [3 + 2x new]

image host
Miscellaneous > 2018 > June 15 - BLI Summer Jam 2018 [2 + 1x new]

image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > Vin Diesel's Birthday in Dominican Republic [July] [10 + 7x new]

image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > Will Malnati and Alissa Barkarson's Wedding [July] [18 + 4x new]

REEBOK | New Photos

21. září 2018 v 11:29 | Claire |  Reebok

Dnes se zase vrátíme ke značce Reebok, tentokrát ale necháme Bodyjam stranou :D. Jelikož je Nina jejich ambasadorkou, tak fotí různé kampaně pro jejich sportovní oblečení. Několik fotek už jsem vám letos přidávala a jelikož se objevují další, tak právě ty tu pro vás dnes mám. Přidávám tedy šest nových fotek, na jedné je tedy Nina označená, jelikož je z instagramu, ale i tak jsem jí přidala. Samozřejmě hned jak se objeví bez označení, tak jí přidám. Jak už jsem psala u předchozích fotek, tak se mi tato kolekce líbí, hlavně ty mramorové legíny.

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Photoshoot #1 [9 + 6x new]

Coveteur: New Outtakes + BTS Photos

20. září 2018 v 13:39 | Claire |  Gallery Update

Fotky z photoshootu pro Coveteur se neustále objevují, takže je dost možné, že tohle není poslední článek, který na toto téma píšu. Objevilo se tedy šest nových fotografií z photoshootu, většinu z nich přidala sama Nina na svých sociálních sítích. Dále tu mám ještě tři fotky ze zákulisí focení a na videu pak můžete vidět celé fotoalbum plné Nininých snímků.

image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Coveteur [28 + 6x new]

image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Behind the Scenes > Coveteur [18 + 3x new]