Září 2018

REEBOK | New Photos

Dnes v 11:29 | Claire |  Reebok

Dnes se zase vrátíme ke značce Reebok, tentokrát ale necháme Bodyjam stranou :D. Jelikož je Nina jejich ambasadorkou, tak fotí různé kampaně pro jejich sportovní oblečení. Několik fotek už jsem vám letos přidávala a jelikož se objevují další, tak právě ty tu pro vás dnes mám. Přidávám tedy šest nových fotek, na jedné je tedy Nina označená, jelikož je z instagramu, ale i tak jsem jí přidala. Samozřejmě hned jak se objeví bez označení, tak jí přidám. Jak už jsem psala u předchozích fotek, tak se mi tato kolekce líbí, hlavně ty mramorové legíny.

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Photoshoot #1 [9 + 6x new]

Coveteur: New Outtakes + BTS Photos

Včera v 13:39 | Claire |  Gallery Update

Fotky z photoshootu pro Coveteur se neustále objevují, takže je dost možné, že tohle není poslední článek, který na toto téma píšu. Objevilo se tedy šest nových fotografií z photoshootu, většinu z nich přidala sama Nina na svých sociálních sítích. Dále tu mám ještě tři fotky ze zákulisí focení a na videu pak můžete vidět celé fotoalbum plné Nininých snímků.

image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Coveteur [28 + 6x new]

image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Behind the Scenes > Coveteur [18 + 3x new]


Reebok x Les Mills BODYJAM: Update

Středa v 10:27 | Claire |  Reebok

Mám tu další článek týkající se Bodyjamu, neboli tanečního workoutu, jehož vydání se pomalu ale jistě blíží. Objevilo se totiž několik dalších fotografií z toho photoshootu, který zachytil taneční pohyby, bohužel ale nejsou moc kvalitní. Dále se objevily tři fotky z natáčení, a pak jsem ještě nahrála takové ty plakátky s hashtagem Dance #LIKENINA. A jelikož bylo pondělí, tak Reebok zase vypustil další video, ve kterém nám Nina představila jeden taneční krok z workoutu.

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Reebok x Les Mills BODYJAM [5 + 5x new]

image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Behind the Scenes > Reebok x Les Mills BODYJAM [7 + 3x new]

image host image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Reebok x Les Mills BODYJAM Posters [4x]


Heads home after a Pre-Emmy Event in Beverly Hills [September 16]

Úterý v 10:47 | Claire |  Gallery Update

Dnes tu mám nové candids fotky ze dne 16. září, kdy Nina opouštěla jednu z dalších tzvaných Pre-Emmy párty v Beverly Hills. Bohužel nevím, o jakou párty šlo a ani se z ní neobjevily žádné fotky, což mě dost mrzí, protože Nina na sobě měla krásné bílé šaty. No aspoň máme tyto čtyři fotky z odchodu. Také jsem nahrála jedno video, které Nina přidala na insta stories před svým odchodem, takže si na něm můžete trochu prohlédnout ty šaty a jedno video nebo spíš boomerang pak přidala Nina na instagram z akce, na kterém je s Katherine Langford. Vážně doufám, že se nějaké ty oficiální fotky z akce ještě objeví.

image host image host image host image host


Pre-Emmy Party hosted by Canadian Automobile Association in Los Angeles [September 15]

Pondělí v 10:47 | Claire |  Gallery Update

Dneska mám radost, protože po měsíci se nám Nina zase ukázala na nějaké akci. Bohužel tu radost mi trochu kazí to, že se z akce objevila jen jedna fotka. Všichni jistě znáte předávání prestižních televizních cen Emmy, které se koná 18. září. No a právě před samotným předáváním se vždy konají různé Pre-Emmy párty a Nina se jedné zúčastnila 15. září. Tuto pořádala Kanadská automobilová asociace v Los Angeles. Objevily se také čtyři osobky, na kterých je Nina s přáteli. Dále tu mám čtyři fotky z fotokoutku s jejím hereckým kolegou Tone Bellem. Původně to bylo video z jejího instagramu, ale já jsem z toho udělala fotky, protože to video bylo v celkem dobrém rozlišení. Pokud by se ty fotky někdy objevily v lepší kvalitě, tak je samozřejmě obměním. Nina na instastories přidala další taková čtyři videa s fotkami z fotokoutku, ale ta už nebyla tak kvalitní a ty fotky by byly malé, tak jsem je nechala jako video a nahrála na youtube. Pokud by se objevily, tak je samozřejmě nahraju do galerie. Nina na sobě měla šaty třičtvrteční délky vínové barvy a zřejmě béžové lodičky. Nejlépe si je můžete prohlédnout na jedné z osobek. Šaty se mi líbí, i jak k nim sladila rtěnku.

image host

image host image host image host image host

image host image host image host image host


Byrdie Beauty: New Outtakes + BTS Photos

Neděle v 11:45 | Claire |  Gallery Update

Dnes se opět vrátíme k photoshootu pro Byrdie Beauty. Objevily se totiž dvě nové fotografie z photoshootu a musím říct, že do té druhé jsem se zamilovala a je to i má njoblíbenější fotka z photoshootu. Ninina vlasová stylistka Riawna Capri také na svých insta stories přidala několik fotek ze zákulisí focení. Jednu fotku přidal i vizážista Adam Breuchaud, je to vlastně zákulisní snímek té fotky z photoshootu. Přidávám i jedno video, ve kterém vlastně Nina a Riawna vyzývají lidi k zakoupení trička, které mají na sobě, aby tak podpořili dobrou věc.

image host image host
Photoshoots > 2018 > Byrdie Beauty [12 + 2x new]

image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Behind the Scenes > Byrdie Beauty [16 + 8x new]


Burning Man [August 2018] - New Photos #2

Sobota v 12:04 | Claire |  Gallery Update

Přesně jak jsem předpokládala, tak tu mám ještě jeden článek týkající se festivalu Burning Man, tentokrát je ale méně obsáhlejší něž ty předchozí dva. Nina na svých instagram stories přidala další tři fotografie. Jen tak pro zajímavost, ty černé pletené šaty, které má Nina na sobě, jsou značky Forever 21.

image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > Burning Man [August] [89 + 3x new]

Past Layouts #04

14. září 2018 v 20:54 | Claire |  Past layouts
Layout by: Andie|Since: 13.9.2018|Satisfaction: 100%|View

Někteří z vás si jistě už všimli, že blog zdobí nový layout od úžasné Andie! Nový layout je tu po celkem delší době a to po pěti měsících a myslím si, že je to příjemná změna. Andie si na layout vybrala nový photoshoot pro Cosmopolitan, které jsou moc pěkné, i když jich moc není. Líbí se mi zvolené barvy, fialovou mám ráda a v kombinaci s těmi ostatními to vypadá moc hezky :) Navíc Andie ho nastavila i na mé narozky, takže aniž by to věděla, tak mi dala takový hezký dáreček :D Chtěla bych tedy Andie ještě jednou moc poděkovat, protože layout je prostě nádherný♥

Coveteur: Cover Story - September

13. září 2018 v 11:30 | Claire |  Gallery Update

Dnes se vám hlásím s touto úžasnou novinkou! Tedy jednu fotku z photoshootu pro Coveteur jsem vám už přidávala, ale mám tu novou nálož rovnou 27 fotek! Navíc Nina se stala tváří jejich první Cover Story! Přiznám se, že vůbec nevím, o co jde, hledala jsem to několik hodin, takže kdo se v tom vyzná, tak ať mi dá vědět :D Na stránkách Coveteur je s Ninou i rozhovor, který vám chci přeložit, ale já než se k tomu dokopu, tak vám nic slibovat nebudu, ještě mám rest s Byrdie :D Každopádně fotky jsou moc povedené, i když nejsem moc fanda některých tech outfitů, ale Nině to sluší. Ojevilo se také pět fotek ze zákulisí focení. Mám ale takové tušení, že se ještě nějaké další objeví.

image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Coveteur [1 + 27x new]

image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Behind the Scenes > Coveteur [13 + 5x new]

image host image host image host image hostHarper's Bazaar: New Outtakes

12. září 2018 v 11:40 | Claire |  Gallery Update

Dnes se zase vrátíme ke staršímu photoshootu. Objevily se totiž další tři fotografie z photoshootu pro magazín Harper's Bazaar, jehož obálku Nina zdobila loni v září. Na jedné z fotek se opět líčí a další dvě jsou zase takové ty přirozenější. Na všech třech fotkách ale Nina vypadá skvěle.

image host image host image host
Photoshoots > 2017 > Harper's Bazaar [13 + 3x new]