Srpen 2018

Reebok x Les Mills BODYJAM: New Photos

31. srpna 2018 v 10:38 | Claire |  Reebok

Před pár dny jsem vám přidávala tři nové fotky ze zákulisí natáčení tanečního workoutu Reebok x Les Mills BODYJAM, no a hned na to se objevily dvě nové fotky, které spadají do takového oficiálního photoshootu, který vznikl během natáčení a zachycuje různé taneční pohyby. Je to v podstatě na ten stejný způsob jako ten půl hodinový workout, který Nina natáčela loni. Všechny informace o tomto tanečním workoutu jsem vám už několikrát psala, ale pro připomenutí: Nina ve spolupráci s Reebok a Les Mills natočila taneční workout, který vyjde letos v říjnu. Pokud byste chtěli sledovat Ninu, použité pohyby a videa z natáčení a zajímala by vás hudba, co byla použita ve workoutu, tak se můžete zdarma zaregostrovat na TÉTO adrese.

image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Reebok x Les Mills BODYJAM [3 + 2x new]

Byrdie Beauty: New BTS Photo

30. srpna 2018 v 10:33 | Claire |  Gallery Update

V počítači jsem ještě náhodou našla tuto fotku z focení pro Byrdie Beauty. Měla jsem jí ve složce v osobkách za měsíc červenec, protože jí Nina přidávala na instagram, no a v tu dobu, kdy jsem jí ukládala, jsem netušila, o co se jedná. No a když jsem přidávala osobky za červenec, tak jsem si jí všimla a schovala na vhodnou příležitost, která teď nastala :D Nina na fotce sice není moc vidět, ale aspoň si můžeme krásně prohlédnout Maverick :D

image host
Photoshoots > 2018 > Behind the Scenes > Byrdie Beauty [15 + 1x new]

Harper's Bazaar: New Outtake + BTS Photos

29. srpna 2018 v 11:15 | Claire |  Gallery Update

Už několikrát jsem psala, jak "miluju", když něco přidám a za pár dní se k tomu objeví další nové fotky a přesně toto je i tento případ :D Před pár dny jsem vám přidávala článek s photoshootem pro Harper's Bazaar z roku 2017, pro který se objevily nové dvě fotografie. No a za pár dní se objevila další nová fotka z tohoto photoshootu, kterou vám tedy dnes přidávám. Fotka je taková přirozenější než ty dvě předchozí, ale je naprosto nádherná. K tomu se objevila i nová fotka z focení photoshootu, která je ale taková hodně rozmazaná. Rovnou jsem nahrála všechny fotky z focení, kterých ale moc není, jen čtyři.

image host
Photoshoots > 2017 > Harper's Bazaar [12 + 1x new]

image host image host image host image host
Photoshoots > 2017 > Behind the Scenes > Harper's Bazaar [4x]

DOG DAYS | New Movie Posters

28. srpna 2018 v 11:28 | Claire |  Dog Days

Dnes jsem byla líná cokoliv ukládat, tak tu mám ještě dodatek k filmu Dog Days. Objevily se totiž takové čtyři plakátky, které si už nějaký ten pátek škudlím v notebooku. První je vlastně takový plakát, který nás informoval o tom, jaké show Nina navštíví v rámci propagace filmu, ale i tak jsem to nahrála. Pak plakátek o psím rande a na dalším je názor jednoho diváka na film. A nakonec plakát, který oznamuje španělskou premiéru filmu, která se koná 7. záři.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Posters [8 + 4x new]

Reebok x Les Mills BODYJAM: New BTS Photos

27. srpna 2018 v 11:00 | Claire |  Reebok

Asi před měsícem jsem vás informovala o tom, že Nina ve spolupráci s Reebok a Les Mills natočila taneční workout, který vyjde letos v říjnu. Pokud byste chtěli sledovat Ninu, použité pohyby a videa z natáčení a zajímala by vás hudba, co byla použita ve workoutu, tak se můžete zdarma zaregostrovat na TÉTO adrese. Dnes tu pro vás tedy mám tři nové fotky z natáčení. Nina na nich vypadá skvěle, líbí se mi její outfit.

image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Behind the Scenes > Reebok x Les Mills BODYJAM [4 + 3x new]

Cosmopolitan - September: New Magazine Scans + BTS Photos

26. srpna 2018 v 11:14 | Claire |  Gallery Update

Jistě si pamatujete, že Nina zdobí obálku zářijového čísla magazínu Cosmopolitan. Tuto obálku jsem vám už přidávala, ale objevil se zbytek scanů z celého magazínu. Pořád jsem ale čekala na photoshoot, protože jsem to chtěla přidat dohromady, ten je ale pořád nějak v nedohlednu, nebo ony ty fotky jsou, ale nejsou celé. Třeba tato fotka na úvodce, tak Nina je na scanu celá, ale z té fotky někdo odřízl ten text, takže jí je jakoby jen půlka, tak to přidávat nebudu. Doufám ale, že se ty fotky časem objeví. Na scanech se mi líbí, jak ten dotazník holky vplňovaly vlastnoručně. Nina tam má i skvělé odpovědi, třeba které Disney princezně se nejvíce podobá, tak napsala že Else z Frozen, protože se o sebe dokáže postarat a nepotřebuje k tomu prince :D Také se objevilo několik nových fotek z focení photoshootu, hlavně tedy s Vanessou, které přidala sama Nina na své instagram story.

image host image host image host image host
Magazine Scans > 2018 > Cosmopolitan - September [3 + 7x new]

image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Behind the Scenes > Cosmopolitan [25 + 6x new]

DOG DAYS | New Behind the Scenes Photos

25. srpna 2018 v 11:19 | Claire |  Dog Days

Tento článek je přednastavený, jelikož jsem momentálně na dlouhé cestě :D V rámci premiéry filmu Dog Days, která se konala 8. srpna, přidalo pár lidí, kteří si ve filmu stříhli menší role, fotky z natáčení právě s Ninou, například Arielle Vandenberg, která je kamarádkou Niny. Celkem se tedy objevily čtyři nové fotky.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Behind the Scenes [22 + 4x new]

REEBOK | New Photos

24. srpna 2018 v 11:06 | Claire |  Reebok

Než začnu psát o nových fotkách, tak vám chci oznámit, že zítra brzny ráno odjíždím na dovču. Jako správná česká rodina jedeme do Chorvatska, ale já už dlouho u moře nebyla, tak se těším, netěším se ale na tu dlouhou cestu autem :D Přemýšlím, že přednastavím nějaké články, ale to se mi moc nechce, navíc tam je wifi, takže snad večer bude vždycky čas zkouknout, co je nového a popřípadě to přidat, když tak mám v počítači pořád několik fotek na přidání. Netuším ale, jak se mi bude chtít obíhat, takže mě když tak omluvte :D Teď už ale k aktuálnímu článku. Objevily se tři nové fotky z nové kampaně pro sportovní značku Reebok, se kterou Nina spolupracuje od minulého roku. Trošku jsem to i poupravila v galerii, aby bylo jasné, z jakého roku různé kampaně jsou.

image host image host image host
Advertisement & Campaigns > Reebok > 2018 > Photoshoot #1 [6 + 3x new]

Coveteur

23. srpna 2018 v 11:14 | Claire |  Gallery Update

Zhruba před týdnem jsem vám přidávala fotky z focení photoshootu pro webový portál Coveteur, pro připomenutí ZDE. No a před pár dny se objevila první fotka z photoshootu a tak jsem čekala, jestli se neobjeví další, ale pořád se nic neděje, tak jsem se rozhodla přidat alespoň tu jednu. Fotka je černobílá, což je celkem změna, ale já mám černobílé fotky ráda a tahle se navíc moc povedla a Nina je na ní nádherná. Navíc se objevila nová fotka z focení tohoto photoshootu, která je shodou náhod také černobílá.

image host
Photoshoots > 2018 > Coveteur [1x]

image host
Photoshoots > 2018 > Behind the Scenes > Coveteur [12 + 1x new]

Personal Photos from July

22. srpna 2018 v 11:00 | Claire |  Gallery Update

Konečně se dostávám k přidání článku s osobkami a videi za měsíc červenec. Je mi úplně trapně, že to přidávám skoro na konci srpna, ale vzhledem k té propagaci filmu Dog Days a nečekanému naválu nových photoshootů jsem to prostě dříve nestihla. Fotky jsou především z oslav Dne Kanady, který se slavil 1. července a potom z oslavy 4. července. Dále nechybí fotky z posilovny, s fanoušky nebo z večírků s přáteli.

image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > July [56x]