Červen 2018

Secret Project with Kyle Hanagami

30. června 2018 v 11:02 | Claire |  Gallery Update

Dnes tu mám docela zajímavé fotky. Nina totiž před pár dny pracovala na nějakém tajném projektu s Kylem Hanagami. Jelikož je Kyle známý choreograf, tak se začalo spekulovat o tom, že se bude jednat o nějaké taneční video. No a myslím, že podle těch videí, které přidávali na své instagram stories, to je všem jasné :D Jsem na finální video hrozně zvědavá, protože už jen na těch videích Nina dělá zajímavé kousky :D Navíc se mi strašně líbí její outfit a mrzí mě, že se třeba neobjevily i nějaké candids fotky, na kterých by tento outfit měla.

image host image host image host image host
Other Projects > Secret Project with Kyle Hanagami [9x]


Stops by a friends house in Los Angeles [June 27]

28. června 2018 v 18:43 | Claire |  Gallery Update

Tak dneškem pro mě oficiálně skončil první ročník vysoké školy! Udělala jsem poslední zkoušku a mám konečně prázdniny! Třikrát sláva! :D Před chvílí jsem přijela domů a koukám, že jsou nové fotky, tak je rovnou přidávám :) Nina byla 27. června vyfocena v Los Angeles, jak mířila ke své kamarádce. Na sobě měla bílé tričko s hvězdičkami, džínové šortky a bílé tenisky. Fotek je jen pár a je to i taková nic moc kvalita, ale aspoň něco :D

image host image host image host image host

MUSIC VIDEOS | Drake - I'm Upset - New BTS Photos

28. června 2018 v 9:05 | Claire |  Gallery Update

Jak jsem psala, tak mám ještě nějaké články v záloze. Pokud si ještě vzpomínáte (měli byste, není to tak dlouho :D) na nový klip od Drakea, ve kterém účinkovala i Nina, tak právě k němu se objevily nové fotky, přesněji fotky z jeho natáčení. Nově se objevilo devět fotek a je z nich vidět, že si všichni to natáčení užili.

image host image host image host image host
Other Projects > Music Videos > Drake - I'm Upset (2018) > Behind the Scenes [21 + 9x new]

RUN THIS TOWN | New BTS Photo

26. června 2018 v 12:01 | Claire |  Run This Town

Novinky teď zatím nic moc, ale v záloze mám když tak ještě 2-3 články, uvidím, jak je rozdělím :D Dnes tu mám jednu novou fotku ze zákulisí natáčení filmu Run This Town. Ninu na ní zrovna líčí a moc jí to na fotce opět sluší. Už se těším, až se objeví nějaké nové informace k filmu.

image host
Movie Production > Run This Town (2018) > Behind the Scenes [16 + 1x new]

DOG DAYS | Trailer #2 Screencaptures

24. června 2018 v 12:18 | Claire |  Dog Days

Ahojky, dneska žádné zavrátné novinky nepřináším, tak aslespoň přidávám screencapy druhého traileru k filmu Dog Days. Jak už jsem psala k traileru, tak Nina tam má spoustu nových scének. Vypadá to, že její postava Elizabeth je povoláním moderátorka. Nině to tam moc sluší, tak si užijte fotky :)

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Trailer #2 Screencaptures [178x]

At Bluestone Lane Coffee shop in Studio City [June 21]

22. června 2018 v 10:44 | Claire |  Gallery Update

Po nějaké době tu mám zase nové candids fotky. Nina byla totiž včera, 21. června, spatřena v kavárně Bluestone Lane Coffee ve Studio City. Společnost jí dělala její blízká kamarádka a bývalá kolegyně ze seriálu The Vampire Diaries Kayla Ewell. Na sobě měla sportovní outfit v podobě černých legín, na kterých se mi líbí ty průhledné pruhy ze stran, proužkovaného černobílého trička a tenisek. Také se mi líbí její účes, vypadá v něm roztomile :D Nina se tam hned začala mazlit s jedním pejskem, který se dost podobá její Maverick. Hlavně když ho viděla, tak začala dělat vtipné ksichtíky :D

image host image host image host image host

Mean Girls Broadway Show [June 17]

20. června 2018 v 9:05 | Claire |  Gallery Update

Nina si den 17. června trošku zpestřila a se svou kamarádkou Esther Hornstein si zašla na divadelní zpracování filmu Mean Girls (Protivný sprostý holky) na Broadwayi. V hlavních rolích vystupují Erika Henningsen, Taylor Louderman, Ashley Park a Kate Rockwell. Právě s Erikou a Ashley se Nina i vyfotila. Nina se pak i symbolicky podepsala na dveře, kam se podepsaly i další známé osobnosti, které přestavení navštívily. Z celé události se objevilo pár osobek, které přidala sama Nina a pak se jedné fanynce podařilo s Ninou vyfotit. Mně se hrozně líbí ta fotka u těch dveří, které vypadají jako ta "Horká kniha" :D

image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > June 17 - Mean Girls Broadway Show [7x]


BLI Summer Jam 2018 [June 15]

19. června 2018 v 8:42 | Claire |  Gallery Update

Tak a od projektů jdeme zase a chvíli pryč. Nina se totiž 15. června objevila na BLI Summer Jam 2018. Z této události se objevily dvě oficiální fotky, na kterých je Nina s DJ Zeddem, který tam i vystupoval a na jedné fotce je s nimi i Doug C, a to se omlouvám, ale nemám páru, kdo to je, ale asi taky DJ :D Četla jsem i, že to mají být fotky ze zákulisí nějakého jejich společného projektu, dokonce jsem se i dočetla, že by se mělo jednat o mixtape, ale nevím, o tom pochybuju :DD No, uvidíme :D Objevily se ještě dvě fotky s fanynkami, kterým se podařilo s Ninou vyfotit a pak jsem nahrála videa, která přidala Nina na insta story. Nahrála vystoupení Zedda a zpěváka Shawna Mendese. Přiznám se, že jsem čekala více fotek, protože vždy, když je Nina na nějakém festivalu nebo koncertu, tak se objeví hodně osobek, ale třeba se ještě něčeho dočkáme.

image host image host
Public Appearances > 2018 > June 15 - BLI Summer Jam 2018 [2x]

image host image host
Miscellaneous > 2018 > June 15 - BLI Summer Jam 2018 [2x]


FAM | Promotional Photoshoot

18. června 2018 v 9:00 | Claire |  Fam

I dnes zůstaneme u Nininých (bože, jak já nesnáším skloňovat její jméno :D) nadcházejících projektů. Tentokrát se ale zase vrátíme k seriálu Fam, ve kterém Nina ztvárnila postavu Clem. Objevila se totiž první oficiální promo fotka! Nina je na ní společně se svým seriálovým přítelem Tone Bellem a nevlastní sestrou Odessou Adlon. Fotka je v dobré kvalitě a Nině to na ní moc sluší.

image host
Television Series > Fam (2018) > Season 1 > Promotional Photoshoot [1x]

DOG DAYS | New Movie Still

17. června 2018 v 9:14 | Claire |  Dog Days

Dnes se zase vrátíme k filmu Dog Days. Objevila se totiž nová, naprosto nádherná, stillska. Tentokrát je na ní Nina sama a strašně jí to na ní sluší. Připomínám, že premiéra filmu je 10. srpna, takže doufám, že se Nina na některé premiéře objeví, ale myslím, že si to ujít nenechá :D

image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Stills [1 + 1x new]