Květen 2018

Costa Rica [May 2018]

31. května 2018 v 20:45 | Claire |  Gallery Update

Pokud se neobjeví něco jiného, tak následující dva články se budou týkat osobních fotek. Jako první tu mám fotky z Kostariky, kam vyrazila Nina na měnší dovolenou se svými přáteli v předchozích pár dnech. Zatím se objevilo 30 fotek, ale je možné, že se ještě nějaké dodatečně objeví. Nina na Kostarice navštívila Diamante Eco Adventure Park, kde se podívala na různá zvířátka jako například na jaguáry nebo tukana. Právě fotky s těmito zvířátky jsou vtipné :D A jelikož je Nina milovnice dobrodružství, tak si vyzkoušela i jízdu na Zip Line.

image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > Costa Rica [May] [30x]


Photoshoot by Eric Ray Davidson

29. května 2018 v 18:43 | Claire |  Gallery Update

Jak jsem psala, tak se i nadále objevují fotky ze starších photoshootů. Dnes tu pro vás mám jednu novou fotku z photoshootu, který s Ninou loni nafotil fotograf Eric Ray Davidson při zkoušce šatů u její stylistky. Nahrála jsem rovnou celý photoshoot, ale ta nová fotka je ta, co jse na úvodce a v galerii je jako poslední. Fotka je stejně povedená jako celý photoshoot a Nina je na fotkách nádherná.

image host image host image host image host
Photoshoots > 2017 > Eric Ray Davidson [12x]

People Magazine (The Beautiful Issue) New Outtake + BTS Photo

28. května 2018 v 11:19 | Claire |  Gallery Update

Jestli si pamatujete (není to ještě tak dlouho :D), tak zhruba před měsícem Nina nafotila photoshoot pro magazín People a jeho speciální vydání The Beautiful Issue společně se svou njlepší kamarádkou Julianne Hough. Z tohoto photoshootu se objevila další fotografie, kterou jste ale již mohli vidět na scanech z magazínu. Na fotce můžete vidět i Ninina pejska Maverick a jednoho z Julianniných pejsků. K tomu se ještě objevila jedna fotografie ze zákulisí focení. Vůbec bych se nezlobila, kdyby se nové fotky z photoshootu objevovaly i dál, například z toho pečení není ještě žádná ofiko fotka :D

image host
Photoshoots > 2018 > People Magazine (The Beautiful Issue) [2 + 1x new]

image host
Photoshoots > 2018 > Behind the Scenes > People Magazine (The Beautiful Issue) [3 + 1x new]

New Behind the Scenes Photos from Unknown Photoshoot

27. května 2018 v 11:45 | Claire |  Gallery Update

V posledních pár dnech se objevilo několik fotek týkajících se photoshootů, ať už těch nových nebo starších. A tak dnes začnu tím nejnovějším :D Objevily se totiž dvě nové fotky ze zákulisí focení stále neznámého photoshootu, za nímž stojí fotograf Ben Watts. Nina má na těchto fotkách na sobě modré body s límečkem z Bershky.

image host image host
Photoshoots > 2018 > Behind the Scenes > Unknown [10 + 2x new]

Out and about in New York [May 24]

25. května 2018 v 17:51 | Claire |  Gallery Update

Konečně se zase objevily nějaké nové fotky, už jsem se začala obávat :D Nina byla 24. května vyfocena v ulicích New Yorku po cestě ze cvičení. Na sobě měla sportovní outfit: vzorované černobílé legíny, černou mikinu s nápisem Dogpound, což je název jedné známé New Yorské posilovny, takže možná byla právě tam, bílé tenisky Reebok a tmavý outfit oživila červenými slunečními brýlemi.

image host image host image host image host

Behind the Scenes of an Unknown Photoshoot

20. května 2018 v 8:53 | Claire |  Gallery Update

Již brzy se dočkáme nového photoshootu! Objevilo se totiž několik fotek a videí z focení zatím neznámého photoshootu. Jediné, co jsem zjistila, je, že fotografem je Ben Watts. Na fotkách je dokonce i Vanessa Hudgens, takže to možná bude mít spojitost s filmem Dog Days, ve kterém spolu holky hrají a na focení byli také pejsci. Každopádně už se těším na finální výsledek, jelikož Nina na těchto fotkách vypadá úžasně a má na sobě skvělé outfity.

image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Behind the Scenes > Unknown [10x]


FAM | New Stills from Pilot

19. května 2018 v 8:34 | Claire |  Fam

A opět se zase vracíme k seriálu Fam, jelikož se objevily další tři nové stillsky z Pilotu. Musím říct, že z fotek opravdu vyzařuje ta rodinná atmosféra :D

image host image host image host
Television Series > Fam (2018) > Season 1 > Episode Stills > 1x01 - Pilot [1 + 3x new]

Ocean Drive

18. května 2018 v 8:11 | Claire |  Gallery Update

Objevilo se jedenáct nových fotografií z photoshootu pro magazín Ocean Drive, který Nina nafotila v minulém roce, a tak jsem do galerie rovnou nahrála celý photoshoot, protože bych ho stejně v budoucnu nahrála v rámci doplňování galerie. Fotky jsou úplně dechberoucí, Nina je na fotkách neskutečně nádherné. Tenhle photoshoot je jeden z nejpovedenějších, co Nina kdy nafotila.

image host image host image host image host
Photoshoots > 2017 > Ocean Drive [20x]

Leaving her hotel in New York [May 16]

17. května 2018 v 8:52 | Claire |  Gallery Update

Ani nevíte, jakou mám ohromnou radost, že se teď novinky objevují takhle pravidelně. Kéž by to tak šlo i nadále :D Každopádně Nina byla 16. května zachycena fotografy, jak opouští svůj hotel v New Yorku a nasedá do taxíku. Na sobě měla světlé džíny, modré tričko s límečkem, černou bundičku, tmavé boty na podpatku, lesklou kabelku a sluneční brýle. Outfit se mi opět moc líbí ale až na ty boty, já tenhle typ bot prostě nemusím a nelíbí se mi to :D

image host image host image host image host

FAM | First Still + New Behind the Scenes Photos

16. května 2018 v 8:44 | Claire |  Fam

Ahojky, dneska tu mám další novinky k seriálu Fam. Den po oznámení toho, že seriál bude mít více epizod, se objevila první stillska z Pilotu. Je na ní Nina společně s Tone Bellem, a vypadá to, že jejich postavy přistihli při něčem pikantním :D Dále Nina sdílela tři nové fotky z natáčení.

image host
Television Series > Fam (2018) > Season 1 > Episode Stills > 1x01 - Pilot [1x]

image host image host image host
Television Series > Fam (2018) > Season 1 > Behind the Scenes [24 + 3x new]