Duben 2018

Past Layouts #03

29. dubna 2018 v 16:24 | Claire |  Past layouts
Layout by: Malia|Since: 29.4.2018|Satisfaction: 100%|View

Po třech měsících zdobí blog nový layout! Jen tak jsem si brouzdala po internetu, zamířila na Maliin blog a viděla článek s vytvořeným layoutem pro Nicol a u toho, že jí můžeme poslat objednávku, tak jsem neváhala a zkusila to. Nečekala jsem, že to bude tak rychlé a během dvou dní byl layout vytvořený a i nastavený. Z layoutu jsem neskutečně nadšená! Hrozně se mi líbí, jak je barevný, úplně v tom cítím to jaro a léto, které se blíží :D Navíc si myslím, že blog krásně prokoukl. Tímto bych chtěla Malie poděkovat za tu krásu a hlavně, že si na mě našla čas, moc si toho vážím♥ Navíc její layouty miluju, jsou originální a nádherné!

DOG DAYS | Posters

29. dubna 2018 v 10:58 | Claire |  Dog Days

Objevily se čtyři plakáty k filmu Dog Days. Nina na plakátech sice není, ale zato jsou na nich roztomilí pejsci :D Ve filmu se s Ninou objeví hvězdy jako Vanessa Hudgens, Eva Longoria nebo vycházející hvězda z fenoménu Stranger Things Finn Wolfhard. Jak už jsem jednou psala, tak premiéra filmu je 10. srpna.

image host image host image host image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Posters [4x]

FAM | Behind the Scenes

27. dubna 2018 v 17:27 | Claire |  Fam

Ahoj, tak i druhý hororový týden je za mnou a taky úspěšně, naštěstí :D Teď už jen zvládnout zkoušky a od května mi začínají praxe. Každopádně to teď budu mít volnější, takže se budu snažit věnovat blogu a hlavně chci doplňovat galerii. Pořád jsem teprve u 2. série The Vampire Diaries, připadá mi to nekonečný :D Už bych ráda doplňovala akce a tak, ale to si ještě počkám :D No a teď už k novým fotkám. Nina dotočila pilot Fam, a já tu pro vás mám fotky ze zákulisí natáčení. Celkem se objevilo 24 fotek a také nějaká videa.

image host image host image host image host
Television Series > Fam (2018) > Behind the Scenes [24x]


People Magazine (The Beautiful Issue) - April

23. dubna 2018 v 10:09 | Claire |  Gallery Update

Před pár dny jsem vás informovala o tom, že Nina se svou nejlepší kamarádkou Julianne Hough nafotila photoshoot pro magazín People. Fotky z photoshootu už jsem přidávala a teď se objevily scany z magazínu. Můžete si přečíst i rozhovor, ale je to úplně ten samý, jaký byl na videu, které jsem přidávala do článku s photoshootem. Do toho se ještě objevily tři fotky z focení photoshootu.

image host image host image host

image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Behind the Scenes > People Magazine (The Beautiful Issue) [2x]

Coachella Valley Music and Arts Festival [April 2018]

21. dubna 2018 v 21:18 | Claire |  Gallery Update

Jak jsem již zmiňovala v minulém článku, tak Nina se letos zúčastnila hudebního festivalu Coachella, který navštěbuje pravidelně. Festival se konal od 13. do 22. dubna. Nina se tam objevila hned zezačátku a to od 13. do 15. dubna. Nina na sobě měla moc hezký, takový klasický festivalový outfit. Bohužel outfit z druhého dne není moc vidět, ale líbí se mi ta bundička.

image host image host image host image host


People Magazine (The Beautiful Issue)

20. dubna 2018 v 9:57 | Claire |  Gallery Update

Ahoj, tak první týden hrůzy je za mnou a úspěšně (jupí) a teď ještě přežít ten druhý, a pak už to bude klidnější :D Všechny nové fotky se budu snažit přidat co nejdříve. Jak už jsem říkala minule, objevily se fotky z natáčení filmu Run This Town a Fam. Potom se Nina zúčastnila hudebního festivalu Coachella, ale já jsem se rozhodla jako první přidat tyto fotky, protože mě úplně uchvátily! Nina nafotila photoshoot se svou nejlepší kamarádkou Julianne Hough pro magazín People a jeho letošní vydání "The Beautiful Issue". Nina se v tomto speciálním vydání objevila i loni. S Julianne ozdobily sekci "Best Friends" neboli nejlepší přátelé. Zatím se objevily dvě fotografie, ale doufám, že se jich objeví víc, protože jsou naprosto kouzelné! Do článku jsem přidala i video, kde holky hrály takovou hru, ve které zjišťovaly, jak moc dobře se znají. V dalším videu pak povídají o svém přátelství. Ve videu také padla otázka na to, co se bude dít, až bude mít Julianne děti. Nina na to odpověděla, že místo nejlepší kámošky bude její chůva. Na to se Julianne zeptá, jestli si myslí, že bude mít děti dřív ona než Nina a Nina na to, že ano, protože je vdaná a ona single. To mě trochu zarazilo, protože jsem myslela, že Nina randí s Glennem Powellem. Tak jsem zkusila něco najít a našla jsem informaci, že si od listopadu "dávají čas od sebe". Ani jeden z nich ale nic nepotvrdil a nebylo to napsané na žádném důvěryhodném webu. Od listopadu je to už ale půl roku a když to Nina řekla i v tomto rozhovoru, tak myslím, že je jejich vztah zřejmě u konce.

image host image host
Photoshoots > 2018 > People Magazine (The Beautiful Issue) [2x]DOG DAYS | First Movie Still

13. dubna 2018 v 17:59 | Claire |  Dog Days

Ahojky, předem se omlouvám, že jsem tu týden nebyla, ale nějak to teď nedávám :D V následujících dnech (týdnech) to asi nebude jiné. Tento týden mě čekají čtyři testy ve třech dnech a další týden zatím vypadá stejně :D Do toho mi pak v květnu začnou praxe, ale to by už měl být klídek, a začnu se připravovat na zkoušky. Snad se to nějak zvládne. S Ninou se toho moc neobjevilo. V současné době natáčí střídavě Run This Town a Fan a už se objevily i fotky ze setu, které vám samozřejmě přidám, budu se snažit co nejdříve. Dnes se ale objevila první stillska k filmu Dog Days, ve kterém Nina ztvárnila roli Elizabeth. Na fotce je se svým hereckým kolegou Tone Bellem. Už je i známé datum premiéry filmu. Na film se tedy můžeme těšit 10. srpna 2018!

image host
Movie Production > Dog Days (2018) > Stills [1x]

Personal Photos from March

5. dubna 2018 v 17:38 | Claire |  Gallery Update

Ahojky, tak dneska tu mám souhrn osobek za měsíc březen a k tomu smaozřejmě i videa. Fotek se za měsíc březen objevilo celkem šestnáct. Nejvíc jich pochází ze začátku března, kdy byla Nina na horách. Samozřejmě nechybí ani fotky s Maverick. Jinak se objevila informace, že Nina začala včera natáčet film Run This Town v Torontu.

image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > March [16x]


Nina Dobrev To Star In ‘Run This Town’

3. dubna 2018 v 11:40 | Claire |  Run This Town

Je to asi týden, co jsem vás informovala o Ninině novém projektu. No a dnes vás budu informovat o dalším :D Nině bude totiž účinkovat ve filmu s názvem 'Run This Town'. Žánr filmu je drama a napsal ho a zároveň ho bude i režírovat Ricky Tollman. Společně s Ninou si ve filmu zahrají Ben Platt, Mena Massoud a Damian Lewis.

Drama sleduje příběh mladého novináře (Platt), který píše o skandálech nepředvídatelného politika (Lewis). Jeho asistenti (Massoud a Dobrev) se snaží udržet svého šéfa pro veřejnost nevinného, aby si udrželi práci.

Mám z Niny opravdu velkou radost a už se nemůžu dočkat všech nových projektů. Doufám, že se brzy objeví více informací nebo i fotky z natáčení.

Outside the Delilah restaurant in West Hollywood [March 30]

1. dubna 2018 v 18:58 | Claire |  Gallery Update

I dnes tu mám pro vás nové candids fotky. Nina si totiž 30. března zašla na večeři s přáteli do restaurace Delilah v Západním Hollywoodu a fotografové si na ni počkali před restaurací. Nina na večeři zvolila celý černý outfit v podobě klahot s bílými proužky, trička, bundy se zdobením a lodičkami. Outfit trochu oživila červenou kabelkou. Podle fotek to vypadá, že měla dobrou náladu.

image host image host image host image host