Nina Dobrev to Lead CBS Comedy 'Fam'

20. března 2018 v 10:24 | Claire |  Fam

Dnes tu mám novinku z úplně jiného soudku. Objevila se totiž informace, že Nina bude hrát v televizním pilotu seriálu s názvem Fam, který bude vysílat stanice CBS. Jedná se o komedii, scénáristkou je Corinne Kingsbury a režisérem Scott Ellis.

Fam je o ženě jménem Clem (kterou hraje Nina), jejíž mladší nevlastní sestra Shannon (hraje Odessa Adlon) přichází žít s ní a jejím snoubencem, aby utekla pře jejich chaotickým otcem.

Clem je vyrovnaná, rozumná, vtipná, bystrá a upřímná. V mladších letech byla trochu chaotická, ale od té doby tvrdě pracovala, aby vytvořila tu nejlepší verzi sebe sama. Je opravdová sympaťačka a je radostí bez sebe, když ji Jay, láska jejího života, požádá o ruku. V té "nejlepší verzi sama sebe" tvrdí, že její otec je dlouho mrtvý, ale pravdou je, že její otec, Freddy Banks, kterého neviděla 10 let, je takovou ostudou, že o jeho smrti lhala. A když se její nevlastní sestra Shannon nečekaně objeví, Clemina lež se stane naprosto evidentní pro všechny, kteří jí věřili. A tahle lež by mohla ukončit její vztah s Jayem nadobro.

Zatím si tedy nejsem jistá, o co se jedná, protože někde se píše, že to bude televizní film a někde zase, že to bude seriál. Uvidíme, jestli se objeví ještě nějaké informace, zatím to beru tak, že to bude pilotní epizoda a podle ohlasů se rozhodne, jestli se bude vysílat dál. Každopádně jsem ráda, že má Nina nový projekt.
 


Komentáře

1 Malia Malia | Web | 21. března 2018 v 12:25 | Reagovat

Seriály jsem poslední dobou přestala úplně sledovat, tak doufám, že to bude televizní film :D zní to příjemně :) jsem za ninu ráda ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama