Březen 2018

Out and about in Los Angeles [March 29]

31. března 2018 v 11:42 | Claire |  Gallery Update

Tak a po delší době tu mám nové candids fotky! Nina byla 29. března spatřena v ulicích Los Angeles. Na sobě měla černý overal s bílými puntíky, černé pantofle, sluneční brýle a červenou kabelku, kterou si v poslední době oblíbila a nosí ji téměř ke všemu.


March For Our Lives [March 24]

30. března 2018 v 16:08 | Claire |  Gallery Update

Nina se 24. března zúčastnila pochodu March For Our Lives ve Washingtonu. Byl to pochod pro to, aby se lépe kontrolovalo držení zbraní, aby se předešlo přestřelkám na školách, jako třeba nedávno na Floridě, kdy útočník zabil 17 studentů. Nina se pochodu zúčastnila s několika přáteli a jsem moc ráda, že takovou věc podpořila.

image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > March 24 - March For Our Lives [4x]


'Flower' Questions and Answers at Arclight [March 24]

29. března 2018 v 14:06 | Claire |  Gallery Update

Dnes tu mám novinku, která pochází z 24. března. Nina totiž ten den moderovala debatu k filmu Flower. Debaty se zúčastnili dva herci z filmu a to Tim Heidecker a Dylan Gelula a scénárista Matt Spicer a konala se v kině Arclight v Los Angeles. Jednalo se vlastně o to, že fanoušci podávali hercům otázky k filmu. Je docela zajímavé, že Nina moderovala tuto debatu, jelikož s tím filmem nemá nic společného :D

image host image host image host image host


Cool Beans Comedy [March 18]

28. března 2018 v 17:45 | Claire |  Gallery Update

Ahojky, tak jsem zase tady. Objevilo se teď pár novinek, tak se je budu snažit co nejdříve přidat. První věc, co tu mám, je z 18. března, kdy Nina navštívila Cool Beans Comedy, což je vlastně firma, která pořádá živé komediální představení, kurzy, soukromé akce, stand-upy, školení atd. Bohužel ale přesně nevím, co tam Nina přesně dělala. Jestli se zúčastnila nějaké show, nebo jestli přímo v nějaké show účinkovala. Objevila se jen jedna fotka, ale Nině to na ní moc sluší.

image host
Public Appearances > 2018 > March 18 - Cool Beans Comedy [1x]

Los Angeles Lakers Basketball Game [March 16]

22. března 2018 v 21:41 | Claire |  Gallery Update

Nina si 16. března zašla společně se svojí kamarádkou Lane Cheek na basketbalový zápas týmu Los Angeles Lakers. Objevila se jedna oficiální fotka, kterou přidal tým na instagram a dále se pak objevilo několik fotek s fanoušky, kteří Ninu na zápase zastihli a nebo fotky se známými, se kterými se tam potkala. Na sobě měla džíny, černé tričko a sáčko a červenou kabelku.

image host
Public Appearances > 2018 > March 16 - Los Angeles Lakers Basketball Game [1x]

image host image host image host image host

Nina Dobrev to Lead CBS Comedy 'Fam'

20. března 2018 v 10:24 | Claire |  Fam

Dnes tu mám novinku z úplně jiného soudku. Objevila se totiž informace, že Nina bude hrát v televizním pilotu seriálu s názvem Fam, který bude vysílat stanice CBS. Jedná se o komedii, scénáristkou je Corinne Kingsbury a režisérem Scott Ellis.

Fam je o ženě jménem Clem (kterou hraje Nina), jejíž mladší nevlastní sestra Shannon (hraje Odessa Adlon) přichází žít s ní a jejím snoubencem, aby utekla pře jejich chaotickým otcem.

Clem je vyrovnaná, rozumná, vtipná, bystrá a upřímná. V mladších letech byla trochu chaotická, ale od té doby tvrdě pracovala, aby vytvořila tu nejlepší verzi sebe sama. Je opravdová sympaťačka a je radostí bez sebe, když ji Jay, láska jejího života, požádá o ruku. V té "nejlepší verzi sama sebe" tvrdí, že její otec je dlouho mrtvý, ale pravdou je, že její otec, Freddy Banks, kterého neviděla 10 let, je takovou ostudou, že o jeho smrti lhala. A když se její nevlastní sestra Shannon nečekaně objeví, Clemina lež se stane naprosto evidentní pro všechny, kteří jí věřili. A tahle lež by mohla ukončit její vztah s Jayem nadobro.

Zatím si tedy nejsem jistá, o co se jedná, protože někde se píše, že to bude televizní film a někde zase, že to bude seriál. Uvidíme, jestli se objeví ještě nějaké informace, zatím to beru tak, že to bude pilotní epizoda a podle ohlasů se rozhodne, jestli se bude vysílat dál. Každopádně jsem ráda, že má Nina nový projekt.

Vanity Fair Oscar Party Portrait (Mark Seliger)

18. března 2018 v 10:15 | Claire |  Gallery Update

Dnes tu mám ještě takový malý dodatek k Oscarům, přesnějí k After Party, kterou pořádal magazín Vanity Fair. Objevila se totiž jedna portrétová fotografie, jejíž autorem je Mark Seliger. Fotka se mi celkem líbí a jak se líbí vám?

image host

Personal Photos from February

17. března 2018 v 10:36 | Claire |  Gallery Update

Konečně se dostávám i k přidání osobek za měsíc únor. Celkem se objevilo pětadvacet fotek. Převážně jde o fotky s přáteli, ale nechybí také pár fotek s fanoušky. Na youtube jsem i nahrála veškerá videa.

image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > February [25x]


Nina Dobrev: The Balance of Acting, Advocacy, and Using Your Voice

16. března 2018 v 19:07 | Claire |  Gallery Update

Kvůli tomu, že se v předchozích pár týdnech objevilo několik novinek v podobě akcí a také candids fotek, jsem zapomněla přidat tuto věc. Nina se totiž objevila v podcastu Lewise Howese. Lewis Howes je bývalý hráč amerického halového fotbalu a také autor. Na youtube natáčí podcast s názvem The School of Greatness, na kterém natáčí rozhovory se známými osobnostmi. Nina zde vypráví o svém životě a celý rozhovor má asi hodinu, ale opravdu stojí za zhlédnutí. Objevilo se i pár fotke z rohovoru.

image host image host image host image host


Leaving a dance class with a friend in Los Angeles [March 07]

10. března 2018 v 11:47 | Claire |  Gallery Update

Tak a po několika akcích tu mám zase nějaké candids fotky. Nina byla 7. března vyfocena, jak opouští taneční studio se svou kamarádkou Lane Cheek. Na sobě měla sportovní outfit - červenočerné prohované legíny, černé tílko, přes které měla černý světřík a červené tenisky. K tomu sluneční brýle a ve vlasech černou čelenku.

image host image host image host image host