Únor 2018

Melania Trump's Wife Coach Reveals Secrets with Nina Dobrev

23. února 2018 v 21:10 | Claire |  Gallery Update

Ahojky, omlouvám se za menší neaktivitu, ale bylo trochu rušno :D Navíc nejsou novinky, a tak mám aspoň čas na doplňování galerie. Pořád jsem teprve u 1. série The Vampire Diaries, je to fakt nekonečný :D Mám tu alespoň měsíc starší novinku, kterou jsem neměla čas přidat + jsem musela udělat ještě screencapy z videa. Nina se totiž opět spojila se společností Funny or Die a natočila s nimi další zábavné video. Tentokrát ve videu vystupovala jako Karolina Petersburg, která trénovala trénovala manželky Donalda Trumpa, toto video je hlavně zaměřené na trénink jeho nynější ženy Melanie :D Já jsem se u videa pobavila, protože Nina v té masce vypadá opravdu vtipně a hlavně ten její přízvuk :D Ve článku najdete fotky ze zákulisí natáčení, screencapy z videa, video z příprav masky a samozřejmě samotné video.

image host image host image host image host
Other Projects > Funny or Die > Melania Trump's Wife Coach Reveals Secrets > Behind the Scenes [8x]

image host image host image host image host
Other Projects > Funny or Die > Melania Trump's Wife Coach Reveals Secrets > Screencaptures [434x]Walking her dog Maverick in Los Angeles [February 13]

15. února 2018 v 19:05 | Claire |  Gallery Update

Nina opět vyrazila do ulic Los Angeles a tak tu máme nové candids fotky! 13. února si totiž zašla na procházku se svým pejskem Maverick. Na sobě měla téměř identický outfit jako na festivalu v Mammoth Lakes. Opět černý svetr a kalhoty, jen změnila boty a outfit ještě doplnila bílým kulichem a slunečními brýlemi.

image host image host image host image host

The Inaugural Mammoth Film Festival in Mammoth Lakes [February 10]

11. února 2018 v 14:56 | Claire |  Gallery Update

Po pár týdnech tu zas máme nějaké fotky z akce. 10. února se Nina zúčastnila filmového festivalu, který se konal v Mammoth Lakes. Upřímně o tomto festivalu slyším poprvé. Objevily se fotky z press room, dále se pak konal charitativní bowlingový turnaj a samozřejmě opět nechybí nějaké osobní fotky a videa. Nina má na fotkách celý černý outfit a musím říct, že se mi moc nelíbí. Ten svetr ok, ale já prostě nemám ráda zvonáče a nelíbí se mi tenhle styl bot.

image host image host image host image host

image host image host image host image host


Personal Photos from January

10. února 2018 v 13:42 | Claire |  Gallery Update

Omlouvám se za menší neaktivitu, ale momentálně bojuju s jednou zkouškou. Navíc teď hlavně ukládám fotky z The Vampire Diaries, a můžete mi věřit, že tam je neskutečně moc fotek a to jsem teprve u první série :D Všechno pak postupně nahraju do galerie a vrhnu se na druhou sérii a tak dále :D A až budu mít hotové projekty, začnu do galerie nahrávat starší akce, candids fotky, photoshooty a tak dále, prostě všechno :D Dnes tu mám osobní fotky za celý měsíc leden. Jedná se hlavně o fotky z tanečního studia, posilovny a nechybí ani fotky z Nininy oslavy narozenin a nějaké fotky s fanoušky. Na youtube jsem i nahrála všechna videa za leden, která přidala Nina a její přátelé na instagram.

image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > January [25x]


Spotted at the dog park with Chace Crawford [February 03]

5. února 2018 v 11:54 | Claire |  Gallery Update

Tak a máme tu první únorové candids fotky. Tyto pochází z 3. února, kdy byla Nina spatřena v psím parku, kam vyrazila s kamarádem Chacem Crawfordem (kterého můžete znát například ze seriálu Gossip Girl) a jejich pejsky. Na sobě měla jednoduchý sportovní outfit - černé legíny, šedou mikču a tenisky, červenou kabelku a sluneční brýle.

image host image host image host image host

Make a Wish - Helicopter Ride with Hannah [January 30]

4. února 2018 v 11:11 | Claire |  Gallery Update

Nina společně s nadací Make A Wish splnila přání dívce jménem Hannah. Nadace Make A Wish plní přání dětem od 3 do 17 let, které jsou těžce nemocné. Hannah je z Kanady a její přání bylo vidět Los Angeles. A jelikož je Nina z Kanady, ale žije v Los Angeles, tak si myslím, že byla správná volba, aby jí Los Angeles ukázala zrovna ona. Celé toto přání bylo pojato formou letu v helikoptéře a myslím, že to pro Hannah musel být skvělý zážitek.

image host image host image host image host

Inaugural Janie's Fund Gala & GRAMMY Viewing Party in Los Angeles [January 28]

2. února 2018 v 13:37 | Claire |  Gallery Update

Nina se 28. ledna zúčastnila After Party, kterou pořádal zpěvák Steven Tyler po skončení předávání hudebních cen Grammy. Na sobě měla černé krajkové šaty značky Valentino a k tomu černé lodičky a psaníčko. Na akci byla s přáteli, mezi kterými můžete vidět i Ruby Rose. Bohužel se neobjevilo moc fotek a navíc některé, co se objevily, jsou takhle po dvou.

image host image host image host image host

image host image host image host image host